Rezerwuj

10.07.2023

Zakupy i rozrywka w centrum Wrocławia – nasze wskazówki dla gości hotelu Lothus

Zabytkowy hotel na Starym Mieście we Wrocławiu to znakomita baza wypadowa na zakupy w galerii handlowej i butikach w okolicy rynku i zwiedzanie Starówki. Dobre połączenie komunikacyjne z innymi dzielnicami daje możliwość odwiedzenia największego centrum handlowego na Dolnym Śląsku z 260 różnymi sklepami. Masz ochotę na szał zakupowy? Wpadnij do Wrocławia! Z Hotelu Lothus łatwo trafisz na najlepsze okazje!

Galerie handlowe na udane zakupy przy Hotelu Lothus

Hotel Lothus (Wrocław) znajduje się przy Placu Dominikańskim w samym centrum Starego Miasta pomiędzy rynkiem a Dworcem Głównym PKP. Tuż obok gmachu hotelowego w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się jedna z ulubionych galerii handlowych mieszkańców Wrocławia – Galeria Dominikańska, a w odległości kilkuminutowego spaceru przy ulicy Świdnickiej Dom Handlowy Renoma. Z hotelu bardzo łatwo dostać się komunikacją miejską w inne rejony miasta np. do Magnolii. Hotel przy Placu Dominikańskim umożliwia dostęp do dużego miejskiego węzła komunikacyjnego, który zapewnia wygodny dojazd do hotelu i bezproblemowe poruszanie się po całym mieście.

W pobliżu hotelu znajdują się nie tylko liczne atrakcje turystyczne, ale i najlepsze miejsca na zakupy modowe. Sklepy kierują swoją ofertę zarówno do kobiet i mężczyzn ceniących elegancję w wersji Premium, jak i łowców okazji na sezonowych wyprzedażach. Jeżeli lubisz zakupy, zobacz ile doskonale zaopatrzonych sklepów, znajduje się w pobliżu Hotelu Lothus – Wrocław!

Pełen udogodnień hotel na Starym Mieście we Wrocławiu

Stylowe zakupy i rozrywka na najwyższym poziomie to świetny pomysł na spędzenie weekendu w dużym mieście, które jest otwarte na turystów. Historyczne hotele Wrocławia zapewniają fantastyczną i zróżnicowaną bazę noclegową dopasowaną do budżetu klientów. Hotel Lothus Wrocław daje możliwość rezerwacji pokoju rodzinnego z dostępem do wielu udogodnień lub skorzystania z okazjonalnych zniżek na pokoje jedno- i dwuosobowe w standardzie. Odpowiednie wyposażenie, profesjonalna i życzliwa obsługa oraz atrakcyjna lokalizacja zapewnią komfortowy i przyjemny pobyt.

Na wyposażenie pokoju składa się wygodne łóżko, internet, biurko do pracy, telewizor, komfortowa łazienka oraz niezbędne akcesoria. Na gości hotelowych czeka śniadanie w formie bufetu szwedzkiego wliczone w cenę pobytu. Nic tak dobrze nie nastraja na miejskie wibracje, jak nocleg w wygodnym hotelu w sercu miasta!

Zakupy i rozrywka na Starym Mieście we Wrocławiu

Goście Lothus Wrocław, wychodząc z hotelu zaraz po przekroczeniu progu, znajdą się w centrum wydarzeń, którymi tętni miasto. Na zakupy duże i małe warto skierować się do pobliskiej Galerii Dominikańskiej czynnej od godziny 8.00 do 22.00 (supermarket). Na szybkie zakupy w sklepie typu convenience można wyskoczyć już od godziny 7.00 rano aż do 23.00 (czynne także w niedziele niehandlowe). Butiki otwierają się o godzinie 9.30 i zapraszają klientów do 21.00.

W galerii poza ogromnym wyborem marek odzieżowych, obuwniczych, sportowych, lifestylowych i kosmetycznych, znajduje się centrum medyczne oraz klub fitness, a także bogata oferta gastronomiczna. Klimatyczne kawiarenki, lokalne cukiernie z pysznymi wypiekami, znane sieciówki z kawą oraz liczne restauracje z kuchnią orientalną, sushi, jedzeniem typu fast food i potrawami kuchni włoskiej są gotowe na przyjmowanie gości przez cały dzień.

Galeria oferuje także dobrą rozrywkę podczas zakupów, organizując ciekawe eventy. Atrakcje są zaplanowane dla odwiedzających centrum handlowe rodzin z dziećmi, młodzieży i osób szukających nowych wrażeń. Festiwale, konkursy i wystawy a nade wszystko promocje przyciągają rzesze fanów zakupów i dobrej zabawy. Właśnie dlatego warto przyjechać do Hotelu Lothus Wrocław – to wspaniałe miejsce zakupów i rozrywki!

Wrocławska Renoma w sąsiedztwie Hotelu Lothus

Lothus Hotel na Starym Mieście we Wrocławiu cieszy się niesamowitym sąsiedztwem! Zabytkowa architektura, klimatyczne kamieniczki, malownicze skwery i place oraz bliskość Odry i Fosy Miejskiej z licznymi mostami i kładkami zachęca do eksplorowania okolicy. W niewielkiej odległości od hotelu znajduje się Dom Handlowy Renoma – wymarzone miejsce na zakupy z możliwością kupna ubrań i dodatków z najnowszych kolekcji znanych modowych marek.

Jeżeli cenisz historyczne hotele Wrocławia i zabytkową architekturę, odwiedź modernistyczną perłę wrocławskich galerii handlowych. Na stylowe zakupy do Renomy klienci przychodzili tu w latach 30. ubiegłego wieku (pierwsze otwarcie miało miejsce 2 kwietnia 1930 roku). Współcześnie dom handlowy położony obok Lothus Wrocław łączy historię ze współczesnym tempem życia w mieście. Obiekt od początku zachwycał architekturą, wspaniałą fasadą oraz salami handlowymi i został wpisany na listę zabytków.

Po rewitalizacji Renoma znowu wyróżnia się na mapie Wrocławia i stanowi dziś ulubione miejsce zakupów i rozrywki. Oferta handlowa, gastronomiczna i rozrywkowa wpływa na atrakcyjność miasta.